Kalendář akcí a událostí farnosti

červen 2024

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
1sv. Justina, mučedníka
  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • Filiální kostel sv. Anežky České
    • Označení: Drnovice (Drnovice)

    Za + Radka Barcucha, dar zdraví a Boží požehnání pro celou rodinu

29. neděle v mezidobí
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 09:00
    • Filiální kostel sv. Rocha
    • Označení: Slopné (Slopné)

    Za farníky

  • 09:40 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:40 - 10:40
    • Farní kostel sv. Mikuláše
    • Označení: Újezd (Újezd)

    Boží tělo

    Za + rodiče Mozgvovy, + děti, duše v očistci a Boží požehnání 

     

3sv. Karla Lwangy a druhů, mučedníků
  • 10:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:00 - 11:00
    • Kaple sv. Václava
    • Označení: Domov seniorů Loučka (Loučka)

    Za + Stanislava Ambrůze k 30. výročí úmrtí

4úterý 9. týdne v mezidobí
5sv. Bonifáce, biskupa a mučedníka
  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • Filiální kostel sv. Anežky České
    • Označení: Drnovice (Drnovice)

    Za Annu a Františka Častulíkovy a duše v očistci

  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • Filiální kostel sv. Rocha
    • Označení: Slopné (Slopné)

    Za živou a + rodinu Poláchovu a Heinzovu

6sv. Pavlíny, panny a mučednice, spolupatronky metropol. chrámu a celé arcidiecéze
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:30
    • Farní kostel sv. Mikuláše
    • Označení: Újezd (Újezd)

    Za rodiče Šeligovy, Malotovy, syny a dar zdraví pro živou rodinu

7Nejsvětějšího Srdce Ježíšova
  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • Filiální kostel sv. Rocha
    • Označení: Slopné (Slopné)

    Za živou a + rodinu Váňovu a Janků

8Neposkvrněného srdce Panny Marie
910. neděle v mezidobí
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 09:00
    • Filiální kostel sv. Rocha
    • Označení: Slopné (Slopné)

    Za + rodinu Bližňákovu a Václavíkovu a celou živou rodinu

  • 09:40 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:40 - 10:40
    • Farní kostel sv. Mikuláše
    • Označení: Újezd (Újezd)

    Za Františka Polčáka, manželku Annu, rodiče z obou stran a duše v očistci

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 12:00
    • Filiální kostel sv. Anežky České
    • Označení: Drnovice (Drnovice)

    Na poděkování za 70 let života a + manžela

10pondělí 10. týdne v mezidobí
11sv. Barnabáše, apoštola
12středa 10. týdne v mezidobí
  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • Filiální kostel sv. Anežky České
    • Označení: Drnovice (Drnovice)

    Za + Antonína a Marii Běloňovy, jejich rodiče a sourozence

  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • Filiální kostel sv. Rocha
    • Označení: Slopné (Slopné)

    Za + manžela Zdeňka Janíka, sourozence, rodiče a živou rodinu Janíkovu

13sv. Antonína z Padovy, kněze a učitele církve
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:30
    • Farní kostel sv. Mikuláše
    • Označení: Újezd (Újezd)

    Za rodiče a prarodiče Zvonkovy a Boží požehnání pro celou rodinu

14pátek 10. týdne v mezidobí
  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • Filiální kostel sv. Rocha
    • Označení: Slopné (Slopné)

    Za + rodiče Kozubíkovy, živou a + rodinu

15sv. Víta, mučedníka, nebo sobotní památka Panny Marie
  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • Farní kostel sv. Mikuláše
    • Označení: Újezd (Újezd)

    Za + Vladimíra Kráčalíka, rodinu z obou stran, + děti a Boží požehnání pro živou rodinu

1611. neděle v mezidobí
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 09:00
    • Filiální kostel sv. Rocha
    • Označení: Slopné (Slopné)

    Za + rodiče Váňovy, vnuka, rodinu Strnadovu a Boží pomoc pro živé rodiny

  • 09:40 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:40 - 10:40
    • Farní kostel sv. Mikuláše
    • Označení: Újezd (Újezd)

    Za + Miloslava Zvončáka, živou a + rodinu

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 12:00
    • Filiální kostel sv. Anežky České
    • Označení: Drnovice (Drnovice)

    Za farníky

17pondělí 11. týdne v mezidobí
18úterý 11. týdne v mezidobí
19sv. Jana Nepomuckého Neumanna, biskupa
  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • Filiální kostel sv. Anežky České
    • Označení: Drnovice (Drnovice)

    Za + manžela Jana Častulíka, rodiče, sestru Marii a Boží požehnání

  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • Filiální kostel sv. Rocha
    • Označení: Slopné (Slopné)

    Za živou a + rodinu Chmelovu a Boží požehnání

20čtvrtek 11. týdne v mezidobí
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:30
    • Farní kostel sv. Mikuláše
    • Označení: Újezd (Újezd)

    Za + Aloise a Zdeňku Buriánkovy, jejich rodiče a dva zetě

21sv. Aloise Gonzagy, řeholníka
  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • Filiální kostel sv. Rocha
    • Označení: Slopné (Slopné)

    Za + Františka Malotu, živou a + rodinu

22sv. Paulína Nolánského, biskupa , nebo sobotní památka Panny Marie
  • 17:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:00 - 18:00
    • Filiální kostel sv. Anežky České
    • Označení: Drnovice (Drnovice)

    Za + rodiče Prchlíkovy a Boží požehnání pro celou rodinu

  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • Farní kostel sv. Mikuláše
    • Označení: Újezd (Újezd)

    Za rodiče Polomínkovy, tři dcery, vnuka a Boží požehnání pro celou rodinu

2312. neděle v mezidobí
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 09:00
    • Filiální kostel sv. Rocha
    • Označení: Slopné (Slopné)

    Za + rodiče Hlavičkovy, jejich rodiče, sourozence a živou rodinu

  • 10:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:30 - 11:30
    • Farní kostel sv. Mikuláše
    • Označení: Újezd (Újezd)

    Za farníky, zvláště za biřmovance

24Narození sv. Jana Křtitele
  • 10:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:00 - 11:00
    • Kaple sv. Václava
    • Označení: Domov seniorů Loučka (Loučka)

    Za + Emílií Machovou, živou a + rodinu Machovou, Dořičákovou, Andrysovou a Kubínovou

25úterý 12. týdne v mezidobí
26středa 12. týdne v mezidobí
  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • Filiální kostel sv. Anežky České
    • Označení: Drnovice (Drnovice)

    Za + Vojtěcha Zádrapu, + sourozence a + rodinu

  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • Filiální kostel sv. Rocha
    • Označení: Slopné (Slopné)

    Mše svatá není

27 sv. Cyrila Alexandrijského, biskupa a učitele církve
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:30
    • Farní kostel sv. Mikuláše
    • Označení: Újezd (Újezd)

    Za + rodiče Stružkovy, Jaroslava Martinku, živou a + rodinu

28sv. Ireneje, biskupa a mučedníka
29sv. Petra a Pavla, apoštolů
  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • Farní kostel sv. Mikuláše
    • Označení: Újezd (Újezd)

    Za + Vladislava Ambruze, rodiče z obou stran, živou a + rodinu

3013. neděle v mezidobí